Overnachten in de Garenspinnerij?!
In 36 uur een voorstelling maken en spelen
De Jeugdtheaterhuis 36-uurs in Cultuurhuis Garenspinnerij: we duiken om 10.00 uur het gebouw in en komen er 36 uur later, om 22.00 uur weer uit! Deze zomer gaan we voor het eerst overnachten in het theater, en wel in Cultuurhuis Garenspinnerij in Gouda.
In 36 uur gaan we samen een voorstelling maken en spelen. Met weinig slaap heel hard repeteren en samen onze mooie avonturen verwerken in het eindresultaat.
Je speelt de voorstelling twee keer; 1 keer voor kinderen en jongeren uit de buurt en 1 keer voor familie en vrienden.
De docenten met wie je aan de slag gaat zijn Marieke en Berneja. Daarnaast komt gastdocent Amanda invliegen om een workshop te doen.
Jeugdtheaterhuis zorgt voor eten en drinken. Slaapspullen neem je zelf mee.
Voor wie: Iedereen van 13 t/m 18 jaar
Wanneer: Donderdag 17 augustus 10.00 uur tot vrijdag 18 augustus 22.00 uur
Waar: Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34 in Gouda
Kosten: € 100,- (via automatische incasso)
Ga je mee?
Geef je nog snel op door een mailtje te sturen naar info@jeugdtheaterhuis.nl!
De docenten
Berneja: "(Toneel)schrijven is durven onderzoeken: vaak schrijf ik eerst een hoop bagger, verkeer ik een tijdje in een staat van ‘het-niet-weten’, om uiteindelijk erachter te komen welk verhaal er altijd al ergens in mij lag te wachten. Het proces is onstuimig en prachtig. Voor theatermaken geldt dit ook!"
Marieke: “Ik probeer altijd met speelse opdrachten de verbeelding aan te wakkeren. Ik ga op zoek naar ideeën en inspiraties van de spelers en probeer die in een mooie vorm te gieten. En ik vind het belangrijk om de waarde van ieder verhaal te laten zien!”